Käesolevad reeglid ja müügitingimused kehtivad Legato Fotostuudio (edaspidi Stuudio) broneerimisel kodulehel www.legato.ee. Stuudio omanik on Sabrika OÜ (registrikood 10617457), asukohaga Niidu tee 5, 75304 Järveküla, Rae vald, Eesti (edaspidi Müüja).

Stuudiot saab broneerida online-kalendri abil vajutades “Broneeri stuudio” nuppu. Stuudio broneerimisel maksab tellija online kalendri kaudu 100% kogu broneeritud aja maksumusest. Juhul kui tellimus on tehtud firma nimele saadab stuudio 5 tööpäeva jooksul arve tellimuses märgitud meili aadressile.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse
ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.

Pärast “Broneeri stuudio” nupu vajutamist kodulele www.legato.ee tuleb Ostjal valida sobiv kuupäev ja broneeringu kestvus. Teisel etapil tuleb kalendris valida broneeringu algusaeg. Kolmandal etapil täita vastavas vormis Ostja kontaktandmed. Järgmisel sammul (tellimuse kokkuvõte) tuleb kinnitada tellimuse maksmisele kuuluvat summat ja vajutada nuppu “Tellimuse kinnitamine”. Pärast seda tasuda tellimus pangalingi abil nõustudes stuudio müügitingimustega, reeglitega ja privaatsuspoliitikuga. Leping jõustub ja broneering loetakse kinnitatuks alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole. Stuudio broneerimisel kinnitab klient, et on eelnevalt tutvunud Stuudio broneerimistingimustega ning Stuudio reeglitega.

Meie stuudio on avatud iga päev alates 9.00 kuni 22.00.

Hinnad:

40€ / esimene tund

35€ / iga järgnev tund

250€ / 1 päev

Vann veega – minimaalne kestus on 2 tunnid

Hinnakirjas toodud hinnad on eurodes ühe tunni eest. Hind sisaldab stuudio renti ja rekvisiite kohapeal. Stuudio rendi hind ei sisalda fotograafi teenuseid.Kahe või enama tunni broneerimisel rakendub 5€ soodustus iga broneeritud tunni kohta. Juhul, kui fotosessioon lõpeb varem, kui broneeritud aeg, siis kasutamata jäänud aega ei kompenseerita. Juhul kui tellija avaldab soovi muuta oma broneeritud aega rohkem kui 3 päeva enne pildistamist pakub stuudio uut aega ilma lisatasuta. Juhul kui tellija avaldab soovi muuta oma broneeritud aega 1-3 päeva enne pildistamist, pakub stuudio uut sessiooni aega 50% lisatasu eest. Tellijal on õigus lükata broneeritud aeg edasi mitte kaugemale kui 1 kuu ette ja mitte tihedam kui 1 kord kuus. Vastasel juhul on stuudiol õigus pildistamise eest ettemakstud raha mitte tagastada. Broneeringu tühistamisel vähem kui 1 päev enne pilditsamist ettemaksu ei tagastata.

Stuudio rendi aeg algab vastavalt tellimuses märgitud ajale. Stuudio tuleb vabastada õigeaegselt, et järgmine klient saaks kasutada stuudiot temale broneeritud ajal. Stuudio rendi aega on võimalik pikendada ainult juhul, kui pärast Teie sessiooni on stuudio vaba.
Aega on võimalik broneerida telefonil: 5548956, e-maili teel: ………, või vormistades tellimuse meie koduleheküljel www.legato.ee

Stuudio broneerimisel vastutab broneerija kõigi stuudios viibivate isikute eest ja jälgib käitumise vastavust stuudio reeglitega. Lapsevanemad vastutavad oma laste turvalisuse eest ise. Stuudio ei vastuta sessiooni käigus saadud traumade ega terviserikete eest.

Lemmikloomad on stuudios lubatud. Lisatasu ühe looma eest on 10 eurot (arveldamine kohapeal sularahas).

Kõiki stuudios asuvaid rekvisiite ja tehnikat tohib kasutada. Stuudio inventari rikkumise ja stuudio olukorra kahjustamise korral vastutab selle eest broneeringu tegija materiaalselt. Kõik rekvisiidid tuleb pärast kasutamist oma algsele kohale paigutada.

Kõikidel juhtudel, kus kasutatakse materjale, mis võivad stuudio olukorda kahjustada või milliste koristamine hiljem on raskendatud, tuleb enne enne stuudio kasutamist kokku leppida.

Toit ja karastusjoogid jäägu ainult eesruumi. Suures ruumis on lubatud ainult vesi.

Stuudios ei ole lubatud suitsetamine, alkoholi ja uimastite tarvitamine, joobes viibimine ning samuti kõikvõimalikud tegevused, mis kahjustavad stuudio vara ja ei ole kooskõlas seadustega.

Stuudios on keelatud toota materjali, mille sisuks on vägivald, propaganda, pornograafia, vähemuste ja rassiline diskrimineerimine. Isikuid, kes seda rikuvad, ei lasta edaspidi stuudio ruumidesse.

Broneerijad on kohustatud kaasa võtma enda tekitatud prügi ja kõik muud asjad, mis nad stuudiosse on toonud.

Stuudio ei vastuta järelevalveta jäetud ja kaotsi läinud isiklike asjade eest.

Kehtestatud korra rikkumisel ei tagastata kasutamata jäänud broneeringuid.

Stuudio rendilevõtmisel nõustuvad stuudio kasutajad stuudio reeglitega. Reeglite mittetundmine ei vabasta vastutusest.